Ekologiczne gadżety reklamowe z nadrukiem – ekologia w świecie biznesu.

W obecnych czasach, gdy troska o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój stają się coraz istotniejsze, przedsiębiorstwa poszukują nowatorskich sposobów na promowanie swojej marki. Ekologiczne gadżety reklamowe z nadrukiem logo klienta stanowią znakomite narzędzie, umożliwiające połączenie celów marketingowych z dbałością o naszą planetę.

Dlaczego warto wybierać ekologiczne gadżety reklamowe?

Jednym z głównych powodów, dla których ekologiczne gadżety reklamowe zyskują na popularności, jest wzrastająca świadomość ekologiczna społeczeństwa. Klienci doceniają firmy, które podejmują odpowiedzialność za środowisko i podejmują działania na jego rzecz. Wybierając ekologiczne gadżety, pokazujesz, że twoja firma dba o przyszłość planety.
Korzystając z gadżetów reklamowych o ekologicznym charakterze, budujesz pozytywny wizerunek swojej marki. Klienci będą kojarzyć Twoją firmę z wartościami takimi jak zrównoważony rozwój, odpowiedzialność społeczna i troska o środowisko. Ekologiczne gadżety reklamowe mają to do siebie, że są trwałe i użyteczne. Klienci często korzystają z nich na co dzień, co oznacza, że logo firmy jest stale widoczne. To długotrwała forma reklamy, która przynosi korzyści przez wiele miesięcy, a nawet lat.

Zastosowanie reklamowe ekologicznych gadżetów.

Targi i wystawy to doskonałe miejsce do promowania swojej firmy. Ekologiczne gadżety reklamowe przyciągają uwagę odwiedzających i pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Możesz rozdać eko torby na zakupy, bambusowe kubki z nadrukiem, czy długopisy wykonane z przetworzonego papieru lub słomy.
Eko gadżety doskonale sprawdzają się także w ramach kampanii marketingowych. Można je dołączać do zamówień klientów jako prezent lub promować je w ramach akcji „kup jeden, drugi otrzymasz gratis”. To świetny sposób na zwiększenie lojalności klientów.
Ekologiczne gadżety reklamowe z logo firmy mogą być również doskonałym upominkiem dla pracowników na różne okazje, takie jak urodziny, jubileusze czy Dzień Pracownika.

Rodzaje ekologicznych gadżetów reklamowych

Gadżety ekologiczne, które można znaleźć w naszej ofercie są produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu, biodegrodowalnych i wykonanych z przyjaznych dla środowisku materiałów tj: drewna, bawełny, bambusa, zbóż i przetworzonego ponownie papieru.
Najczęściej kupowane gadżety ekologiczne z nadrukiem logo klienta to notesy ekologiczne, które zostały wykonane w części z recyklingowanego papieru, wykończone bambusem albo z papieru kamiennego.

Do nich można dobrać eko długopisy: drewniane, bambusowe, długopisy tekturowe oraz najnowsze w naszej ofercie – długopisy z utwardzonego włókna roślinnego (np. słomy).

Długopis tekturowy, kolor czerwony

Original price was: 1,11 zł.Current price is: 0,59 zł. netto
Długopis wykonany z tektury pochodzącej z recyklingu. Posiada wkład piszący na niebiesko. Logotyp można umieścić pod klipem. Rozmiar: 14,3 x ø1

Długopis tekturowy Joe, kolor niebieski

1,37  netto
Ekologiczny długopis tekturowy z wkładem piszącym na niebiesko. Logotyp można umieścić bezpośrednio na produkcie. Rozmiar: 13,9 x ø 0,7 cm

Długopis FOLL, kolor zielony jasny

2,84  netto
Długopis FOLL został wykonany z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea używania naturalnych surowców. Korpus tego długopisu wykonany jest z naturalnego bambusa, a klip i końcówki z tworzywa wykonanego w 50% z naturalnej słomy. Do idei ochrony środowiska nawiązuje też klip w kształcie liścia. Długopis automatyczny. Wkład typu X20 w kolorze niebieskim Rozmiar: 146 x ⌀12 mm

Długopis papierowy TIKO, kolor pomarańczowy

0,92  netto
Długopis TIKO wykonany został z myślą o ponownym wykorzystaniu surowców. Jego korpus wykonany jest z papieru po recyklingu, a końcówki z tworzywa z domieszką słomy, która ogranicza ilość tworzywa sztucznego potrzebnego do produkcji. Prosty, ponadczasowy wzór. Długopis automatyczny. Wkład typu X20 w kolorze niebieskim. Rozmiar:141 x ⌀ 10 mm

Długopis bambusowy IXER, kolor zielony

1,87  netto
Długopis bambusowy IXER wyróżnia się prostym kształtem. Korpus wykonany z bambusa został ozdobiony aluminiową obręczą w kolorze. Długopis bez zatyczki. Wkład zabezpieczony przed wysychaniem za pomocą wosku. Wkład typu X20 w kolorze niebieskim. Rozmiar: 150 x ø8 mm. Materiał: bambus, metal. Wielkość znakowania: grawerowanie GPX, GP (20 x 5 mm), GD (30 x 5 mm), tampodruk N0X (60 x 5 mm), nadruk bezpośredni UV1 (60 x 5 mm)

Długopis KUBOD, kolor czarny

2,68  netto
Długopis KUBOD posiada klasyczny, prosty kształt. Wykonany z aluminium pokrytego przyjemną w dotyku gumową powłoką. Uchwyt wykończony naturalnym korkiem gwarantuje wygodne trzymanie. Wykończenia w kolorze grafitowym wykonane zostały z tworzywa. Długopis automatyczny. Wkład typu X20 w kolorze niebieskim. Rozmiar: 140 x ø 9 mm. Materiał: metal, korek, tworzywo. Wielkość znakowania: tampodruk N1 (20 x 5 mm), nadruk bezpośredni UV1 (20 x 5) (dół)), nadruk bezpośredni UV1 (60 x 5 mm) (góra)

Chętnie wybierane przez klientów są również bawełniane torby na zakupy oraz takie z juty i wstawkami z korka. Można je wykorzystywać wielokrotnie, co przyczynia się do redukcji zużycia plastiku.

Torba bawełniana z długim uchem, kolor naturalny

5,20  netto
Torba bawełniana w naturalnym kolorze z jednym, długim uchem. Gramatura 150 g/m2. Rozmiar: 38 x 0,2 x 41 cm

Torba na zakupy z juty, kolor brązowy

23,78  netto
Solidna torba z juty, z uchwytami wykonanymi z mocnego sznurka, zamykana na guzik. Na torbie będzie dobrze wyglądało duże logo. Rozmiar: 44,7 x 12,5 x 35,5 cm

Torba bawełniana KOTO 105g, kolor beżowy

4,51  netto
Torba ekologiczna wykonana z bawełny (105g/m2) z długimi rączkami. Logo naniesiemy za pomocą sitodruku na powierzchni torby. Rozmiar: 380 x 420 mm, dł. rączki 670 mm

Torba na zakupy FUTURE, kolor beżowy

22,34  netto
Torba na zakupy FUTURE wykonana z juty i płótna. Z długimi bawełnianymi uchwytami i kolorowym wykończeniem. Rozmiar: ok. 42 x 19 x 33 cm

Dla dzieci mamy gadżety reklamowe z drewna – rożne układanki, łamigłówki i gry. Stworzyliśmy też podkategorię z ekologicznymi artykuły dla domu, w której można znaleźć drewniane deski do krojenia, słomki wielokrotnego użytku oraz kubki i termosy ekologiczne. Z naszą pomocą każdy może stworzyć własny zestaw pro ekologiczny na konferencję, na prezent dla klienta lub pracownika. Na każdym z tych produktów wykonamy nadruk logotypu klienta.

Deska do krojenia WOODEN PIGGY

31,57  netto
Deska do krojenia WOODEN PIGGY wykonana z naturalnego drewna, z praktycznym odpływem na płyny biegnącym wzdłuż krawędzi deski, wyprodukowana w Europie. Rozmiar: 34 x 20 x 0,8 cm

Zestaw puzzli BRAIN POWER, kolor brązowy

41,36  netto
Zestaw puzzli BRAIN POWER składa się z 3 różnych gier zręcznościowych, zawiera instrukcje i drewniane pudełko. Rozmiar: 17,4 x 6,8 x 5,5 cm

Zestaw słomek ze stali DRINK HAPPY , kolor srebrny

16,58  netto
Zestaw słomek ze stali nierdzewnej DRINK HAPPY wykonany z 4 wygiętych słomek i szczoteczki do łatwego czyszczenia, w przyjaznej dla środowiska bawełnianej torbie. Rozmiar: Ø0,6 x 21,5 cm

Układanka CUBE, kolor beżowy

5,69  netto
Mała układanka logiczna w bawełnianym woreczku. Układanka wykonana z drewna. Logo nadrukowujemy na woreczek metodą sitodruku. Rozmiar: 45 x 45 x 45 mm

Mocne strony ekologicznych gadżetów reklamowych

  • Oczywistą zaletą eko gadżetów reklamowych jest ich ekologiczność. Pomagają one ograniczyć zużycie plastiku i innych nieekologicznych materiałów.
  • Ekologiczne gadżety są trwałe, co oznacza, że twoja firma będzie promowana przez długi czas, a klienci będą mieli okazję do wielokrotnego korzystania z gadżetów.
  • Inwestując w eko gadżety reklamowe, pokazujesz swoją firmę jako odpowiedzialną społecznie i dbającą o przyszłość Ziemi.
  • Klienci często doceniają firmy, które promują ekologię. Wybierając eko gadżety z logo, możesz zyskać lojalność i nowych klientów.

Wnioski są jasne – ekologiczne gadżety reklamowe z nadrukiem logo to nie tylko narzędzie marketingowe, ale także wyraz troski o naszą planetę. Wybierając je, nie tylko promujesz swoją firmę, ale także przyczyniasz się do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju i ekologii. To inwestycja, która przyniesie korzyści zarówno Twojej firmie, jak i naszej wspólnej przyszłości.