Regulamin sklepu Milion Gadżetów

 1. Właścicielem „Milion gadżetów” miliongadzetow.pl jest firma CIL Sp. z o.o., ul. Św.Wincentego 32/12, 03-526 Warszawa.
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez zamawiającego wszystkich postanowień zawartych w niniejszym Regulaminie.
 3.  „Milion gadżetów” nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, firm oraz instytucji.
 4. Wszystkie ceny w sklepie „Milion gadżetów” podane są w PLN netto.
 5. Minimalna wartość zamówienia to 400 PLN netto.
 6. Aby zakupić produkty w naszym sklepie należy telefonicznie lub mailowo skontaktować się z działem sprzedaży.
 7. Na każdym z produktów w sklepie możliwy jest nadruk reklamowy, jednakże ceny zawarte na stronach sklepu nie uwzględniają kosztów nadruku.
 8. Koszty nadruku są dla każdego produktu inne i wyliczane indywidualnie w zależności od logotypu Klienta, ilości produktu i metody nadruku.
 9. Konsultant każdorazowo powiadamia Klienta o koszcie nadruku oraz miejscu i wielkości nadruku na wybranym produkcie.
 10. Do nadruku Klient powinien dostarczyć pliki wektorowe w formatach dla programów COREL DRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE ACROBAT. Kreacja powinna mieć zamienione wszystkie teksty na krzywe.
 11. Zamawiający ponosi pełną odpowiedzialność za posiadanie praw autorskich lub/oraz prawa do rejestracji znaku w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia.
 12. W przypadku, gdy przesłana przez Klienta grafika do nadruku wymaga dodatkowego opracowania komputerowego, doliczany jest czas pracy grafika: 90 PLN netto za godzinę.
 13. Wizualizacja nadruku na produkcie + 1 poprawka do niej są gratis. Kolejne poprawki płatne są już dodatkowo według cennika godzinowego grafika.
 14. Podany przez konsultanta czas realizacji produktu z nadrukiem reklamowym liczony jest od momentu zaakceptowania przez Klienta wizualizacji i zakończenia reszty formalności.
 15. Stworzenie odpowiednich nadruków oraz czas dostawy produktów liczone są zawsze w dniach roboczych.
 16. Przy wykonywaniu producji ekspresowej 2-4 dni robocze Konsultant może doliczyć 30-50% wartości kalkulacji do kwoty końcowej zamówienia.
 17. Do każdego zamówienia przygotowywana jest wizualizacja produktu z nadrukiem reklamowym dostarczonym przez Klienta. Dopiero po jej zaakceptowaniu możliwe jest rozpoczęcie realizacji zamówienia.
 18. Dostawa gotowych produktów jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 19. Koszty dostawy pokrywa Klient.
 20. Konsultant wylicza dokładny koszt przesyłki po złożeniu zamówienia, gdyż jest on zależny od ilości i wielkości paczek oraz miejsca i terminu dostarczenia.
 21. Do małych zamówień poniżej 1000 zł netto doliczany jest zwyczajowo koszt realizacji małego zamówienia w wysokości 15 zł netto.
 22. Klient odbierając towar jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka (lub jej opakowanie zewnętrzne) nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej „Protokołu Reklamacji”.
 23. Przy pierwszym zamówieniu w sklepie „Milion gadżetów” obowiązuje 100% przedpłata.
 24. Sklep „Milion gadżetów” może odmówić realizacji zamówienia w przypadku braku produktu w magazynie.
 25. Ceny w sklepie mogą ulec zmianie z powodu:
  1. – dewaluacji złotego w stosunku do Euro,
  2. – podwyższenia obowiązujących stawek celnych i podatkowych.
  3. – znacznego wzrostu cen u dostawców.
 26. Sklep „Milion gadżetów” zastrzega sobie prawo do przesunięcia lub wstrzymania terminu realizacji kolejnych zamówień złożonych przez Klienta w przypadku nieuregulowanych przez niego płatności za wcześniejsze zamówienia.
 27. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. W przypadku niektórych produktów (pendrive, odzież, porcelana, ceramika, opakowania) producent zastrzega sobie możliwość różnic do 5% w kolorystyce i wymiarach produktu w zależności od partii i czasu produkcji.
 28. Klisze, matryce, sita i tampony wykorzystane do wykonania zleceń są własnością sklepu „Milion gadżetów”.
 29. Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie wykonanych przez sklep „Milion gadżetów” produktów reklamowych na stronie www, w materiałach promocyjnych oraz jako ekspozycji we wzorcowni oraz na targach branżowych.
 30. Dane klienta otrzymane w celu realizacji zamówienia przechowywane są przez sklep „Milion gadżetów” z uwzględnieniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa, wymaganych przez Prawo Polskie.
 31. Zebrane dane NIE zostaną przekazane żadnym podmiotom trzecim, nie związanym z firmą Milion Gadżetów.
 32. Korzystanie z witryny miliongadzetow.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.