Torby bawełniane z nadrukiem tanio

Torby bawełniane reklamowe od lat stanowią jeden z najczęściej kupowanych produktów promocyjnych. Są przydatne dla każdego, a ich cena nie nadweręża bardzo budżetu firmy. Dodatkowo są wielorazowego użytku a przez to ekologiczne.

Czytaj więcej

Torby ekologiczne z nadrukiem – bądźmy bardziej eko przy wyborze gadżetów

Dzięki torbie bawełnianej nie musimy nabywać przy każdych zakupach dodatkowo siatki foliowej, a tym samym oszczędzamy i dbamy o środowisko. Ponadto torby bawełniane są bardzo wytrzymałe, wygodne, duże i trwałe. Zmieścimy w nie nawet duże zakupy lub książki i dokumenty potrzebne do szkoły, pracy. Dzięki wygodnym i miękkim uszom możemy łatwo nosić nawet i ciężkie rzeczy. Zabrudzoną torbę wystarczy wyprać i będzie mogła przez kolejne lata być dla nas użyteczna. Tego samego nie można powiedzenie o torbach foliowych i papierowych.
Dodatkowo torby bawełniane z nadrukiem tanio można oznakować wydajać niewielkie pieniądze na produkt promocyjny z logo firmy, który będzie nośnikiem reklamy i jednocześnie pokaże, że nasza firma promuje ekologiczny styl życia.

Torby bawełniane z logo – duża powierzchnia reklamowa

Bawełniane torby z nadrukiem to produkty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, fasonach, wykończeniach i z rożną długością uszu, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru modelu najlepszego dla siebie. Typowa torba nie posiada dodatkowo wszytego dna, ale dla klientów, którzy mają potrzebę posiadania takiego rozwiniętego modelu torby bawełniane producent stworzył też kilka modeli z dnem o rożnej szerokości i wymiarach.
Do wyboru mamy też krótkie albo długie ucho – możemy łatwo nosić torbę przewieszoną przez ramię, a miękka powierzchnia uszu nie będzie nam przeszkadzać.
Torby bawełniane posiadają bardzo duża powierzchnię pod nadruk i to po 2 stronach zadowolą więc nawet bardzo wymagających klientów. Do wyboru mamy nadruk w jednolitych kolorach pantone wykonany metodą sitodruku lub transferu oraz druk wielokolorowy CMYK za pomocą specjalnej karuzeli do sitodruku. Przy standardowym polu pod nadruk mamy do dyspozycji ok 25 x 25 cm, więc nawet przy zastosowaniu 1 koloru nadruku możemy przygotować ciekawą, przyciągająca wzrok reklamę o dużej powierzchni.

Torby ekologiczne producent – krajowe czy zagraniczne produkty?

Przy wyborze torby promocyjnej często zastanawiamy się nad krajem jej pochodzenia chcąc wspierać krajową gospodarkę lub bojąc się, że torby są wykonywane w nie kontrolowanych pod względem jakości i bezpieczeństwa fabrykach. W Polsce istnieje kilkanaście firm szyjących torby bawełniane pod nadruk, można nawet przy większych nakładach wybrać dokładne wymiary i długość uszu. Na dodatek oferowana jest możliwość farbowania takiej torby pod konkretny kolor. Nadruki na torbach pod zamówienie klienta są praktycznie zawsze wykonywane w kraju, więc spełniają unijne wysokie wymogi jakościowe.
W przypadku zagranicznej produkcji toreb najczęściej wykonywane są one w Chinach, co pozwala znacznie obniżyć koszty produktu. Krajowi importerzy stawiają na wieloletnią współpracę z doświadczonymi fabrykami, które mają dział kontroli jakości i przestrzegają unijnych zaleceń zgodnie z podpisanymi umowami. Dlatego kupowanie takich toreb w firmach z długim stażem pozwoli nam wybrać tani i dobry produkt. Dodatkowo warto kupować torby bawełniane z nadrukiem logo wykonywanym w tej samej firmie – pozwoli to nam ograniczyć koszty transportu, a taka firma zna swój produkt i wie, jak wykonać najdokładniej i najtrwalej na niej nadruk zlecony przez klienta.

Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem znajdą zastosowanie w wielu miejscach, takich jak sklepy, targi, szkoły i różnego rodzaju konferencje oraz szkolenia. Praktycznie w każdej branży znajdziemy dla nich zastosowanie.
Dzięki temu, że przekażemy na tagach lub konferencji nasze materiały promujące, katalogi i drobne gadżety opakowane w torby bawełniane z nadrukiem zapewnimy obdarowanemu użyteczny prezent na długo i pokażemy, że zależy nam na środowisku. Co więcej klient nosząc torbę z naszym logo będzie promować naszą firmę niskim kosztem.

Wyświetlanie 1–12 z 101 wyników

Mała torba bawełniana LITTLE, kolor beżowy

3,22  netto
Mała torba bawełniana LITTLE na zakupy z krótkimi uchwytami, ok. 110 g/m². Rozmiar: 23 x 26 cm

Mała torba bawełniana z krótkimi uszami, kolor naturalny

3,33  netto
Mała torba bawełniana w naturalnym kolorze z krótkimi uszami (12 cm), gramatura 110g/m2. Rozmiar: 28 x 0,2 x 32 cm

Torba bawełniana GRAIN 140 g, kolor beżowy

Original price was: 5,23 zł.Current price is: 3,92 zł. netto
Torba ekologiczna wykonana z naturalnej bawełny (140g/m2) z długimi rączkami. Rozmiar:380 x 420 mm, dł. rączki 700 mm

Torba bawełniana ORTI 105 g, kolor beżowy

4,08  netto
Torba ekologiczna wykonana z bawełny (105g/m2) z krótkimi rączkami. Logo nadrukowujemy metodą sitodruku na powierzchni torby. Rozmiar: 380 x 420 mm, dł. rączki 340 mm

Torba bawełniana z krótkimi uszami, kolor naturalny

4,35  netto
Bawełniana torba z krótkimi uszami (około 33 cm) w naturalnym kolorze o gramaturze 140 g/m². Wytrzymała i praktyczna, doskonale sprawdzi się na zakupach. Rozmiar: 36 x 0,3 x 41 cm

Torba bawełniana ORTI 105 g, kolor zielony jasny

4,45  netto
Torba ekologiczna wykonana z bawełny (105g/m2) z krótkimi rączkami. Logo nadrukowujemy metodą sitodruku na powierzchni torby. Rozmiar: 380 x 420 mm, dł. rączki 340 mm

Torba bawełniana KOTO 105g, kolor beżowy

4,51  netto
Torba ekologiczna wykonana z bawełny (105g/m2) z długimi rączkami. Logo naniesiemy za pomocą sitodruku na powierzchni torby. Rozmiar: 380 x 420 mm, dł. rączki 670 mm

Torba bawełniana z długimi uszami, kolor naturalny

4,84  netto
Bawełniana torba z długimi uszami, w naturalnym kolorze. Gramatura 140 g/m², długość ucha to ok. 77 cm. Posiada certyfikat Oeko-Tex® STANDARD 100. Rozmiar: 37 x 41 cm

Torba bawełniana z długim uchem, kolor naturalny

5,20  netto
Torba bawełniana w naturalnym kolorze z jednym, długim uchem. Gramatura 150 g/m2. Rozmiar: 38 x 0,2 x 41 cm

Torba bawełniana BIG PURE, kolor beżowy

5,50  netto
Torba bawełniana BIG PURE z krótkimi uchwytami do przenoszenia, ok. 140 g/m². Rozmiar: ok. 38 x 42 cm

Bawełniana torba, kolor biały

Original price was: 7,17 zł.Current price is: 5,60 zł. netto
Ekologiczna bawełniana torba z długimi uchwytami, w różnych kolorach. Gramatura 140g/ m². Rozmiar: 38 x 0,3 x 42 cm

Bawełniana torba, kolor bordowy

Original price was: 7,17 zł.Current price is: 5,60 zł. netto
Ekologiczna bawełniana torba z długimi uchwytami, w różnych kolorach. Gramatura 140g/ m². Rozmiar: 38 x 0,3 x 42 cm