Metody nadruków

Na każdym z produktów w sklepie możliwy jest nadruk reklamowy z logotypem Klienta. Nadruki wykonujemy wszystkimi dostępnymi technikami: tampodruk, sitodruk, laser, transfer, haft, kalkomania, piaskowanie i inne.

Do nadruku Klient powinien dostarczyć pliki wektorowe w formatach dla programów COREL DRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE ACROBAT. Kreacja powinna mieć zamienione wszystkie teksty na krzywe. Każdy produkt ma wyznaczone miejsce, wielkość i rodzaj nadruku.

tampodruk

Tampodruk

Metoda tampodruku polega na nakładaniu farby za pomocą miękkiego, gładkiego stempla (tamponu) na znakowany produkt. Tampodruk stosuje się głownie na produktach plastikowych, gumowych i niektóych metalowych.
sitodruk

Sitodruk

Sitodruk polega na przeciskaniu farby przez odpowiednio przygotowane sito, rozpięte na specjalnej ramie. Nadruk powstaje dzięki temu, że farba przechodzi tylko przez niektóre oka sita. Sitodruk stosuje się na odzieży, torbach, parasolach, kalendarzach.
transfer-miliongadzetow

Transfer

Termotransfer to technika znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu logotypu w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest nadruk, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę.
grawer-laserowy

Grawer laserowy

Sterowana komputerowo wiązka laserowa jest w stanie na prawie każdym materiale wygrawerować szczegółowe obrazy i zapewnia niezwykłą powtarzalność swoich efektów. Rezultat jednak zawsze zależy od rodzaju grawerowanej powierzchni. Kolorowe repliki nie są możliwe. Metoda stosowana głownie do rzeczy z drewna i metalu.
Close up picture workspace of  embroidery machine 
show embroider tree design theme. And two thraed s cyan and pnk color.

Haft

Cyfrowo kontrolowany proces, w którym komputer steruje igłą i nicią haftując powierzchnię. Haft wykorzystuje się na odzieży, materiałowych torbach i plecakach.
tloczenie-milion-gadzetow

Tłoczenie

Polega na precyzyjnej, mechanicznej deformacji znakowanej powierzchni zgodnie z wzorem umieszczonym na stemplu. Technika ta używana jest do znakowania produktów ze skóry.
bezposredni

Nadruk bezpośredni

Metoda nadruku stosowana na porcelanie i porcelicie. Kubki po naklejeniu nadruku wypalane są w piecu w temperaturze ok. 800°C. Druk bezpośredni jest całkowicie odporny na zmywanie w zmywarce.
UVprint

Nadruk cyfrowy UV

Nowoczesna i szybka metoda znakowania w pełnej palecie CMYK – czyli z zachowaniem fotograficznego odwzorowania grafiki.
Obraz jest nadrukowywany specjalnymi farbami bezpośrednio na powierzchni znakowanego gadżetu, a następnie utwardzany za pomocą promieni UV.
Co najważniejsze, farba po utwardzaniu UV jest już sucha, co znacznie skraca czas produkcji! Druk cyfrowy może być wykonywany zarówno na plastiku i drewnie, jak i na odzieży reklamowej.
piaskowanie

Piaskowanie

Metoda nadruku wklęsłego stosowana na porcelanie i porcelicie dająca efekt 3D. Po naklejeniu wyciętej foli na produkt następuje piaskowanie. Możliwe jest też pokrycie wypiaskowanego elementu farbą w wybranym kolorze.